Domů » Přikrývka a polštář s výtažky z aloe vera

Přikrývka a polštář s výtažky z aloe vera

  • od

Téměř každý druhý člověk trpí nějakou formou alergie. Nejčastěji to pak bývají alergie na prach, pyl, roztoče a podobně. Takže takový typ alergenů, kterým se v běžném životě těžko vyhýbá. Proto je potřeba jejich výskyt alespoň v maximální možné míře minimalizovat. A proto záleží i na vhodně zvoleném hotelovém textilu a jeho častější údržbě.

designová ložnice

Nejen pro hosty s alergiemi
Nejen vaši hosté, kteří se u vás ubytují, ocení pohodlnou přikrývku a polštář s antialergickými vlastnostmi. Pohodlí, komfort a další skvělé vlastnosti přinesou samozřejmě i ostatním. A protože je ubytovací zařízení častokrát nejvíce využíváno především pro přespání, vaši hosté budou mít během noci o pohodlí postaráno. V posteli se jim rozhodně bude spát jako v bavlnce.

OBSAH ALOE VERA PRO DOKONALOU RELAXACI A ANTIALERGICKÝ EFEKT
Přikrývka s polštářem celoroční obsahují výtažky z rostliny aloe vera, což se postará o antibakteriální efekt. Toto speciální složení blahodárně působí na lidskou pokožku a je tak skvělou volbou i pro lidi s ekzémem a jinými kožními problémy. Navíc má tato rostlina také schopnost uvolňovat svaly a klouby. Dokonalá relaxace během odpočinku a spánku je tak zaručena.
Dokonalé a precizní zpracování materiálu se pak postará o načechranost a nadýchanost i po delší době. A i tyto vlastnosti přispívají ke zkvalitnění spánku. Ani po opakovaném praní tohoto setu tak nebude ztrácet na objemu.

moderní pokoj

VÝHODY LOŽNÍHO PRÁDLA S OBSAHEM ALOE VERA:

  • antialergické vlastnosti
  • antibakteriální vlastnosti
  • blahodárný vliv na pokožku
  • změkčení povrchových částí materiálu
  • materiály hebké a jemné na omak
  • zklidnění a zlepšení kvality spánku
  • pozitivní vliv na lidské zdraví

Vaši hosté si zaslouží speciální péči. Dopřejte jim pro to možnost příjemné relaxace a kvalitního spánku po celou noc díky přikrývkám a polštářům s rostlinnými extrakty z aloe vera.