Domů » Víte, do kterých hodinek Venezianico vkládají hodináři své srdce?

Víte, do kterých hodinek Venezianico vkládají hodináři své srdce?

  • od

Švýcarské hodinky jsou rozdělené do několika kategorií. Vybírat můžete nejen podle toho, pro koho jsou určené, ale také podle konkrétní značky. Například hodinky Calvin Klein patří k nejoblíbenějším u známých osobností. Naprostou špičkou v hodinářském umění jsou ale hodinky Omega.

černé hodinky
 
Hodinky, které jsou označené ochrannou známkou SWISS MADE, se dají rozdělit do několika kategorií. K nejznámějším a nejoblíbenějším značkám patří především čtyři z nich. Spadá sem Tissot, Calvin Klein, Rainbow a Omega. Pojďme se na ně podívat trochu podrobněji a zblízka. Takzvanou zlatou střední cestou jsou hodinky značky TISSOT. Tato ochranná známka funguje už od roku 1853. Tyto hodinky jsou osazené kvalitními quartzovými nebo mechanickými strojky a splňují veškeré požadavky na prvotřídní kvalitu. Jsou to hodinky, jejichž cena je vzhledem k tomu, že se jedná o SWISS MADE, spíše nižší. Investice do těchto modelů se pohybuje v řádech desetitisíců.

Originální design

Řada Rainbow se tak trochu vymyká. Tyto hodinky na první pohled zaujmou svým zajímavým a naprosto originálním designem. V nabídce najdete nejen hodinky pro běžný pracovní den, ale také ty, které svým designem a zpracováním patří do kategorie sportovních hodinek. Dámy ocení především značku Calvin Klein. Pokud se soustředíte na tento doplněk při sledování záznamů z různých společenských akcí, pak zjistíte, že hodinky Calvin Klein nosí celá řada známých osobností. V této kategorii najdete ale nejen dámské hodinky. Vyberou si i pánové.

náramkové hodinky

Hodinky, které jsou uměleckým dílem

Naprostým vrcholem v oblasti pánských hodinek je značka Omega. Tato značka znamená prestiž a nejvyšší kvalitu. Je třeba ale počítat s tím, že se jedná o kousky, jejichž cena se může vyšplhat skutečně vysoko. Až do řádu statisíců korun. O hodinkách Omega se často říká, že právě do nich vkládají hodinářští mistři skutečně veškeré své umění. Což znamená i své srdce. Pravé a originální švýcarské pánské hodinky jsou prostě něco víc než jen stroj pro odpočítávání času. Je to životní názor.